2016 En İyi Android Uygulamaları Belli Oldu – Kolay Haber


Google, bu yılın en iyi Android uygulamalarını en iyi 10’u sıraladı.

Yılın en iyi Android uygulamaları listesi, Google I/O 2016 etkinliği kapsamında açıklandı. Arama motoru devinin ödül kazanan 10 uygulamasının kategorlileri de açıklandı. Google’ın uygulama geliştirme sürecinde belirlediği standartları yerine getiren ve Android kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen uygulamalar şu şekilde yer aldı.

1- Houzz

En iyi uygulama olarak listenin ilk sırasında yer alan Houzz, evinizin veya bir mekanın içindeki eşyaların yerini değiştirmek istiyorsanız yararlanabileceğiniz bir uygulama.

2- Thinkrolls 2

En iyi aile oyunu olarak öne çıkan ve 03-09 yaş arası çocukların oynamaları için yapılan Thinkrolls 2 oyunu geliştirici bir zeka oyunu.

3- Clash Royale

En iyi oyun seçilen Clash Royale, tam bir strateji oyunu ve kullanıcılarda bağımlılık yapan bir uygulama.

4- Robinhood

Meteryal Tasarımı en iyi kullanılan program olan Robinhood, 3 boyutlu ve sümülasyon kullanılarak oynanılan bir okçuluk oyunu.

5- Table Tennis Touch

Google Play servislerini en iyi kullanan uygulama olarak öne çıkan Table Tennis Touch, keyif veren bir masa tenisi oyunu. Kolay oynanması ve dokunmatikliği ile beğeni toplayan oyun grafik yönünden de üst düzey seviyede.

6- World Around Me

En hızlı yükselen uygulama olarak ödüllendirilen World Around Me, hiç bir yer bilmeyen tursit ve seyehat severler için büyük bir yardımcı.

7- Pokemon Shuffle Mobile

En Global uygulama olarak öne çıkan Pokemon Shuffle Mobile, bir oyun. Hemde hem eğleceli hem zeka geliştirici.

8- NYT VR

En yenilikçi uygulama olarak ödüllendirilen NYT VR, bir sanal gerçeklik porgramı için yapılmış ve hikaye, gazete ve dergi gibi ürünleri karşınıza getiriyor.

9- Alphabear

En çarpıcı olarak gösterilen Alphabear, bir bulmaca uygulaması ve oldukça da popüler olduğu kadar da eğlenceli.

10- Hopper

En iyi başlangış yapan Uygulama olarak Hopper görüldü. Hopper, seyahat ve bir çok konuda en uygun fiyatı bulunmasına yardımcı oluyor.Source link

(Visited 3 times, 3 visits today)

Author: Editor

Share This Post On

Submit a Comment Cancel reply

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!