19 Mart 2017 Pazar Günü Tüm Burçların Günlük Yorumları – Guncel724


19 Mart 2017 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Haftanın son gününde etrafınızla bağ kurarken daha sakin kalmanız ve kurallara uymanız ilişkilerinizde sorun yaşamamanız için tavsiye ediliyor. Sahip olduklarınızı korumak adına güvenliğinizi riske atmamalı ve uyum içerisinde hareket etmelisiniz.Amacınız gücü elde etmek fakat sistemin kurallarına uyum göstermeniz gerekiyor.

19 Mart 2017 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Elinizden geldiği kadar gürültü patırtı ve karmaşa ortamlarından uzak durmalısınız. Sakin, huzur verici, ılımlı kişilerle bir arada olmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Etrafınızdaki insanlara yapıcı bir tarzda iletişimde bulunabilirsiniz. Bu durum karşıdaki insanların size olan güven duygularının artmasını sağlayacaktır.

19 Mart 2017 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Parasal konularda aceleci davranmadan ve kararlı bir şekilde gitmeniz sizin adınıza yararlı olacaktır. Sakin ve sabırlı olarak hareket etmek sizin için çok zor çünkü sizler hareketli ve zeki karakterlersiniz fakat bugünkü işlerinizi sakinlik içerisinde halletmeniz size daha çok getiri sağlayacaktır.

19 Mart 2017 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Hayallerin yerine somut gerçeklerle hareket edeceğiniz bu günde başarıyı yakalamak sizin adınıza kaçınılmaz olacaktır. Her zamanki gibi bugün de ilişkilerinizde güvenlik ve sağlamlık aramaktasınız. Bugünkü enerjiniz huzuru ve mutluluğu kalbinizde hissetmenize yol açacaktır.

19 Mart 2017 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün uzun vadeli düşüncelerle kafanızı meşgul edebileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel hareket etme özelliğiniz var fakat kollektif çalışmanız yaratıcı özelliklerinizi daha fazla ortaya çıkarma adına yararlı olacaktır.

19 Mart 2017 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Zihninizi kurcalayan bilinçaltınızda yer eden bir takım sorunları bugün çözüme kavuşturabileceğiniz bir gün olabilir. Aile ilişkilerinizde sakin ve sabırlı kalmanız, agresif davranmamanız sorunlarınızı çözmek adına yararlı olacaktır.

19 Mart 2017 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Etrafınızdaki insanların kıskançlıklarına maruz kalabileceğiniz bir gün olabilir. Siz her ne kadar iyi niyetli olsanız da onlar sizi hizaya sokmak isteyebilir ve direncinizi kırabilir. 

19 Mart 2017 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgiye önem verirsiniz ve hayattaki tüm zorlukları ve sorunları sevginin gücü ile aşabileceğinizi düşünürsünüz. Bugün karşınıza bencil bir kişi çıkabilir ve sizi demoralize edebilir fakat siz doğru bildiğiniz yoldan sapmayın

19 Mart 2017 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün cinsel konularda fazlaca aktif bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda ise bir probleminiz bulunmamakta zaten elinizdekileri sürekli paylaşmaktan yanasınız.

19 Mart 2017 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Fiziksel olarak çekici bir görünüme sahip olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Karşıdakini bu sayede daha kolay etkileme gücüne sahip olacağınız bir gün olduğundan duygusal ilişkilerinizin tadına varabileceğiniz bir gün olabilir.

19 Mart 2017 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Partnerinize karşı kıskançlık duygularınızın kabardığı bir gün olabilir. Ya partnerinize hakimiyet kurana kadar kıskanç tavırlarınıza devam edeceksiniz ya da yanlış olduğuna kanaat getirip ortaklaşa hareket etmeye karar verirsiniz.

19 Mart 2017 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün önemli konularda sezgi gücünüze başvurabileceğiniz bir gün olabilir. Kazançlarınızla ilgili gecikmeler meydana gelebilir fakat altından kalkamadığınız durumlarda çevrenizden destek görebilirsiniz.

 Source link

(Visited 3 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!